Kolor biały nigdy nie wychodzi z mody. Warto o tym pamiętać szczególnie podczas urządzania własnego domu. Chociaż z pozoru wydawać by się mogło, że biel jest zupełnie niepraktyczna, to sytuacja jest odwrotna.

Faktycznie – na tym kolorze szybko jak na żadnym innym widać wszelkie zniszczenia i zabrudzenia, jednak kłopot ten da się szybko i łatwo rozwiązać. Jeżeli postawisz na meble lakierowane lub o szklanym wykończeniu to ich czyszczenie będzie się odbywało niemal w mgnieniu oka. Należy również pamiętać o tym, że biały jest kolorem bardzo uniwersalnym.

Jeżeli zdecydujesz się pomalować ściany w odcieniu bieli to możesz mieć pewność, że bez względu na to jakie meble i sprzęty kupisz, to i tak będą się one dobrze komponowały. Poza tym biel jest neutralna i zmieniając jedynie niewielkie elementy w wyposażeniu możemy całkowicie zmienić charakter wnętrza. Jeżeli np.

na białych ścianach wisiały dotąd szare zasłony, które zmienimy na bordowe to automatycznie z klasycznego wystroju uzyskujemy bardziej ekstrawagancki charakter wnętrza.

kitchen appliances manufacturers