Wydzielanie osobnych pomieszczeń i stawianie wielu ścian wewnątrz domu obecnie stało się zupełnie niepraktyczne. Taki bowiem podział bardzo ogranicza późniejsze możliwości aranżacji wnętrza i wcale nie jest wygodny w codziennym użytkowaniu.

Dzisiejsze trendy w budownictwie stawiają jedynie na wydzielenie ścianami sypialni oraz łazienki, cała zaś reszta pomieszczeń powinna być wolna i otwarta. Dzięki temu zyskamy kilka dodatkowych metrów użytkowych powierzchni, a całe wnętrze wizualnie będzie się nam wydawać o wiele większe i bardziej przestronne.

Rezygnacja z murowanych ścian da nam także możliwość zmienienia układu domu niemal w każdym momencie. Jeżeli po kilku miesiącach mieszkania okaże się, że umieszczenie salonu przy kuchni było złym rozwiązaniem to wystarczy jedynie przenieść kilka mebli, a cały dom już nabierze innego charakteru.

Z małą ilością ścian możemy także dowolnie modyfikować wielkość i kształt danych pomieszczeń. W każdej chwili możemy także zagospodarować nowe, wcześniej nieplanowane pomieszczenie.

https://officeprojekt.pl/oferta/meble-biurowe/