Aby pokój dziecka stał się wyjątkowo przytulny, niezbędny będzie właściwy dobór dywanu. Sama podłoga to wygodne rozwiązanie, ponieważ jest łatwa w utrzymaniu czystości, ale nie daje takiego ciepła jak rzyjemny dywanik. Przy wyborze dywanu ważny jest kształt, faktura oraz barwa.

Dywan będzie miejscem zabaw dla dzieci. Maluchy są wrażliwe na wszelkie alergeny, dlatego dywan powinien być regularnie czyszczony z kurzu, a przy okazji z roztoczy. Krótkie włosie ułatwia sprawę, ponieważ możemy wyczyścić je za pomocą odkurzacza lub mokrej ściereczki.

Dzieci na pewno ucieszą się z dywanu w kształcie zwierząt. W sklepach znajdziemy takie w kształcie tygryska, lwa, kota czy żyrafy. Z pewnością znajdziemy ulubiony motyw naszego dziecka.

Ważne są również kolory. Im żywsze, tym lepiej. Kolorowy dywan będzie atrkcyjnym dodatkiem do pokoju w stonowanych barwach.

Dziewczynki ucieszą się z różowych lub fioletowych dywaników, a chłopcom spodobają się raczej ciemniejsze odcienie – granat, niebieski lub zielony.

Sprzątanie biur w Gliwicach http://www.blitz-cleaning.com/sprzatanie-biur.html ul. Niepaszycka 2